Har du et spørgsmål om Sage The Barista Express BES870 eller har du brug for hjælp? Stil dit spørgsmål her. Giv en klar og omfattende beskrivelse af problemet og dit spørgsmål. Jo flere oplysninger du giver om dit problem og dit spørgsmål, jo lettere er det for andre Sage The Barista Express BES870 ejere at svare korrekt på dit spørgsmål.
Steameren virker pludselig ikke. Når man tænder mangler den der store ‘brumme’-lyd fra maskinen. Man hører kun en meget dæmpet brummen. Indikator-lampe blinker og derefter lyser konstant som den plejer - men steamer kommer ikke dertil hvor den kan varme op.
Se manualen til Sage The Barista Express BES870 her gratis. Denne vejledning hører under kategorien Kaffemaskiner og er blevet bedømt af 1 personer med et gennemsnit på en 8. Denne manual er tilgængelig på følgende sprog: Engels. Har du et spørgsmål om Sage The Barista Express BES870 eller har du brug for hjælp? Stil dit spørgsmål her
Mærke | Sage |
Model | The Barista Express BES870 |
Produkt | Kaffemaskine |
Sprog | Engels |
Filtype |
Nedenfor finder du de hyppigst stillede spørgsmål om Sage The Barista Express BES870.
Er dit spørgsmål ikke angivet? Stil dit spørgsmål her
Efter at have kørt et “clean me” program på min Sage maskine, vil maskinen pludselig ikke længere “skabe tryk”. Har prøvet fejlfinding ved fx at ændre på bønner, grind size, mængde af kaffe osv. samme resultat. Maskinen “skaber slet ikke tryk”. Pilen bliver i bund “klokken 7” position. Hvad er gået i stykker? Maskinen er knap 2 år gammel. Mvh Jeppe Ebstrup
Har præcis samme problem
Har samme problem er der kommet et svar tilbage.?
Fik du svar på dette? Har samme problem
Samme her